Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная
Среда, 12 Дек 2018

Снежная плесень на  озимых зерновых, защита посевов

Захист озимих зернових від снігової плісняви

Практично кожну весну, після сходу снігового покриву на посівах озимих зернових культур спостерігається ніжний білий, павутиністий наліт, який з часом сіріє і нерідко набуває рожевого відтінку внаслідок появи дрібних рожевих подушечок, особливо численних у підстави стебел. Це снігова пліснява, захворювання викликається грибами роду Fusarium. Шкідливість снігової плісняви ​​полягає в проріджуванні  посівів, а нерідко часткової або повної їх загибелі. При сильному ураженні рослин іноді доводиться вдаватися до пересівання або підсіву ярих культур. Раннє прояв снігової плісняви ​​призведе до поразки листового апарату і розвитку фузаріозу колоса.

Для того, щоб уникнути описаних вище проблем досить виконати всього лише один простий прийом - обробити насіння фунгіцидом МАКСИМ.

5.1

МАКСИМ ​​- протруйник насіння фірми «Сингента» (Швейцарія). Містить флудіоксоніл, що відноситься до унікального хімічного класу фенілпірролов - речовин, що виділяються бактеріями для придушення конкурентних патогенних грибів. Речовин такого класу в світовому агрохімічному арсеналі немає, тому МАКСИМ ​​вбиває штами, що виробили резистентність до інших хімічних груп, наприклад, бензимідазоли. Норма витрати - 1,5-2 л / т. На 100 кг насіння потрібно не більше 5 г флудіоксоніл - це один з найнижчих показників серед протруйників насіння зернових культур. До закінчення зими, через 4-5 місяців після сівби, його концентрація в прикореневій зоні залишається як і раніше високою, забезпечуючи у весняний період захист відростають рослин. МАКСИМ ​​- ідеальний препарат, який поєднує високу біологічну активність, хорошу переносимість культурою, низьку норму витрати і сприятливі токсикологічні характеристики. Потенціал схожості насіння після обробки не знижується, після сівби вони швидко і рівномірно йдуть у ріст. Схожість насіння не знижується і при пізніших строках сівби, і при закладенні їх на максимально допустиму глибину (6-8 см). У порівнянні з необробленими полями навіть візуально помітно збільшення розміру паростків. При застосуванні препарату не відмічено негативного впливу на рослини озимої пшениці та жита різних сортів. Таким чином, господарства отримують ідеальне і гнучке рішення своїх проблем.

МАКСИМ ​​- препарат на водній основі і працювати з ним дуже легко: 1,5-2 л препарату потрібно розбавити в 8 л води. Цієї кількості достатньо, щоб на будь-якому обладнанні якісно обробити насіння і додати їм чітку сигнальне забарвлення. Завдяки спеціальній суспензійний формі він міцно утримується на поверхні насіння, тому вони не блокують сівалки під час роботи. Їх задану кількість потрапляє точно на місце, виключаючи пропуски в рядку. Обробку препаратом МАКСИМ ​​можна починати задовго до сівби, що дає додаткові зручності.