Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Протравители » Протравитель Винцит Форте
Вторник, 22 Янв 2019

Протравитель Винцит Форте


Протравитель Винцит Форте SC. Производитель Cheminova.Упаковка 5 л.

Цену на протравитель Винцит Форте SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на протравитель Винцит Форте SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Cheminova».

Протравитель Винцит Форте SC, к.с. новітній фунгіцид для надійного захисту насіння і сходів від широкого спектру хвороб. Це поєднання трьох діючих речовин з різних хімічних груп, яке активно викорінює насіннєву та ґрунтову інфекції, а також, за рахунок хімічної стабільності,запобігає зараженню рослин аерогенною інфекцією.

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА
концентрат суспензії, яка окрім діючихречовин містить барвник, прилипач таантиспінювач.
Препарат не викликає фітотоксичності,позитивно впливає на морфологію та прискорює протікання фізіолого-біохімічнихпроцесів у рослинному організмі. А саме:

● вузол кущіння розміщується практичнона глибині загортання насіння, скорочуючи епікотильне міжвузля до 0,1 – 1см, що підвищує стійкість рослин донизьких температур та посухи;
● незалежно від сортових особливостейкультури протруйник прискорює кущіння, та викликає еректофільне розміщення листя;
збільшується індекс освітлення та вмістхлорофілу в листках, що покращуєфотосинтез.

За рахунок цих складових, поряд з відсутністю хвороб, значно покращується перезимівля у озимих та відбувається максимальне закладання колосків як у озимих, так і уярих колосових.

ФЛУТРИАФОЛ
Хімічнагрупа- триазоли

Фунгіцид захисної та лікувальної дії, який має найвищу швидкість проникнення до рослини та насіння серед триазолів. Завдяки цьому препарат швидко викорінює хворобу, зупиняючи розростанняг рибниці та викликаючи загибель патогенів навіть глибоко в середині насінини. Повільний розпад флутриафолу та його рухомаздатність захищає не тільки проростки, а й всі органи рослини на початку вегетації. Добра розчинність і здатність рухатися в ґрунтовому середовищі пригнічує ґрунтову інфекцію напротязі 4 місяців. Має високу токсичну дію на збудників борошнистої роси, іржастих і сажкових хвороб, септоріозу, гельмінтоспоріозу, хвороб стебла і листя.
ТІАБЕНДАЗОЛ
Хімічна група –бензимідазоли
Фунгіцид захисної та лікувальної дії, якийпризначений для всестороннього захисту кореневої системи та проростка. Завдяки повільній розчинності у водному середовищі тахімічній стабільності, він досить тривалий часзахищає кореневу систему та коліоптиле віднайбільш шкодочинних хвороб. Активно знищує поверхневу насіннєву та ґрунтову інфікованість, а саме: сажкові хвороби, фузаріознуі гельмінтоспоріозну кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігову плісняву, збудниківсірої та білої гнилі, септоріозу, борошнистоїроси та пірикуляріозу рису. Глибина загортання насіння та нестача вологи в грунті не впливають на біологічну активність препарату.

ІМАЗАЛІЛ
Хімічня група–імідазоли
Системний фунгіцид захисної, викорінюючої, терапевтичної та цілеспрямованої дії нафузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі. Окрім цього, йомупритаманна трансламінарнадія. Тобто, потрапляючивсередину насінини,імазаліл рухаєтьсявгору по рослині,викорінюючихвороби стебла і листя. Такожвін проявляє досить токсичну дію на ооміцети так звані пітієві гриби, які викликають загнивання проростків, "чорну ніжку", фітофтороз та інші хвороби, що стійкі до бензимідазолів. Імазаліл вступає в біохімічні реакції в рос лині, а саме порушує синтез стерину, що зменшує транспірацію, покращуючи стій кість рослини до посухи. На початкових стадіях розвитку уповільнює синтез гібе
реллінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зерно вих культур. Цей механізм дії не допускає черезмірного розвитку надземної частини рослини і в той же час сприяє інтенсивно му розвитку кореневої системи. За умови застосування у межах рекомендованих норм, Вінцит Форте не проявляє фітотоксичної дії.

СПЕКТР ДІЇ ПРЕПАРАТУ
Фузаріозна коренева гниль
(Fusarium spp.)
Гельмінтоспоріозна коренева гниль
(Helminthosporium sativum)
Тверда сажка пшениці
(Tilletia caries)
Тверда сажка ячменю
(Ustilago hordei)
Летюча сажка ячменю
(Ustilago nuda)
Летюча сажка пшениці
(Ustilago tritici)
Гельмінтоспоріози (Helminthosporium spp.),
включаючи:
cітчасту плямистість
(Drechslera teres)
темнобуру плямистість
(Bipolaris sorokiniana =
Helminthosporium sativum)
смугасту плямистість
(Drechslera graminea)
Ринхоспоріоз
(Rhynchosporium spp.)
Ріжки злаків
(Claviceps purpurea)
Септоріоз
(Septoria nodorum)
Снігова пліснява
(Fusarium spp.)
Пліснявіння насіння
(Alternaria spp., Cladosporium spp., Mucor)
Світовий досвід використання:


● ріпак озимий та ярий
● сорго, просо
● соя.

Переваги

Норма расходу препарата

Культура

Норма

витрати,        л/т

Шкодочинний об'єкт

Спосіб обробки

Пшениця

1,00

Фузаріозні, гельмінтоспоріозні, офіобольозні, пітієві кореневі гнилі, снігова пліснява, сажкові, борошниста роса, пліснявіння насіння

Протруєння насіння

Ячмінь

1,25

Фузаріозні, гельмінтоспоріозні,пітієві кореневі гнилі, снігова пліснява, сажкові, борошниста роса, пліснявіння насіння

Протруєння насіння

Протравитель Винцит Форте купить в Украине от производителя Cheminova (Дания)