Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Инсектициды » Инсектицид Протеус 110 OD
Суббота, 17 Ноя 2018

Инсектицид Протеус 110 OD


Инсектицид Протеус 110 OD. Производитель Bayer.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на инсектицид Протеус 110 OD, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на инсектицид Протеус 110 OD Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Склад препарату

Системно-контактний інсектицид

ДР: Тіаклоприд, 100 г/л + дельтаметрин, 10 г/л

Препаративна форма: олійна дисперсія

Реєстраційне посвідчення: А 02886, А 01576

Инсектицид Протеус — це новий системно-контактний комбінований інсектицид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. Препарат має новітню унікальну препаративну форму — олійну дисперсію, яка характеризується ідеальним утриманням препарату на листковій поверхні, стійкістю до змивання дощем і активним проникненням всередину листка. Поєднання двох діючих речовин з різним механізмом дії та препаративна форма — олійна дисперсія — дають змогу контролювати широкий спектр шкідників, забезпечують «нокдаун-ефект», довготривалу дію і виключають виникнення резистентності до препарату.

Особливості формуляції

Останнє  слово  у  розвитку  технологій  препаративних форм  інсектицидів —  олійна  дисперсія  типу  O-TEQ. Діюча речовина рівномірно розподілена в носії — рослинній олії — й утворює в ній певну просторову структуру. За тривалого зберігання спостерігається так зване явище синерезису: препарат візуально розшаровується. Це зумовлено ущільненням вищезгаданої структури під впливом сили тяжіння. При цьому сама структура повністю зберігається, утримуючи діючу речовину від утворення осаду. для відновлення однорідності препарат достатньо лише кілька разів збовтати перед приготуванням робочого розчину.

Під час обприскування краплі олії, що містять діючу речовину, рівномірно розподіляються у воді. Після потрапляння на листя вода випаровується, і на поверхні залишається олійна плівка з діючою речовиною. Саме це забезпечує міцне утримання препарату на листі, стійкість до змивання дощем і полегшення проникнення в тканини листя системного компоненту препарату.

Инсектицид Протеус — це новий крок у напрямі високоефективного захисту рослин від шкідників.

Застосування

Инсектицид Протеус инструкция

Переваги

» Новий крок у розвитку хлорнікотинілів у напрямі їхньої комбінації з речовинами інших хімічних груп.

» Неперевершений ефект захисту буряків від листогризучих шкідників разом з довготривалою дією проти попелиць.

» Висока ефективність проти совок на томатах, відсутність залишків у продукції.

» Вирішення проблеми хлібного туруна.

» Сприятливі токсикологічні характеристики.

» Добре виражений овіцидний ефект.

» Високоефективний в боротьбі з великим стебловим прихованохоботником на ріпакові (також за умов низьких весняних температур).

Инсектицид Протеус купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)