Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Инсектициды » Инсектицид Моспилан
Понедельник, 17 Дек 2018

Инсектицид Моспилан


Инсектицид Моспилан. Упаковка 0,4кг.

Цену на инсектицид Моспилан, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на инсектицид Моспилан Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Sumi Agro».

Инструкция и применение

Могутній винищувач шкідників!

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: розчинний порошок
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: ацетаміприд (200 г/кг)
ВИРОБНИК: «Ніппон Сода Ко., Лтд.», Японія

Инсектицид Моспилан належить до неонікотиноїдів. Це системний інсектицид контактно-шлункової дії проти представників родини: лускокрилих — Lepidoptera, напівтвердокрилих — Hemiptera, трипсів —Thysanoptera, твердокрилих — Coleoptera та рівнокрилих – Hоmоptera.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • завдяки новому механізму дії у шкідників не з’являється стійкість до препарату;
  • низька норма застосування;
  • висока біологічна ефективність незалежно від температур;
  • результат дії препарату помітний уже за годину після обприскування;
  • подовжена знищувальна дія (до 3-х тижнів) на дорослих комах, личинок та яйця;
  • сумісний з багатьма пестицидами, за винятком сильнолужних;
  • безпечний для бджіл та джмелів!!!

Згідно реєстрації в Євросоюзі та проведеним дослідженням в Україні -

МОСПІЛАН РП дозволений до використання в період цвітіння саду та ріпаку!

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Щодо рослин препарат характеризується гарною системною та трансламінарною дією, внаслідок чого він поглинається рослиною та розноситься по всіх її частинах. Тому ефект від застосування препарату проявляється також і на необроблених частинах рослин.

  • Шкідники гинуть у наслідок безпосереднього контакту з препаратом, а також поїдання оброблених рослин.
  • Інсектицидна дія препарату проявляється шляхом його впливу на нервову систему комах, що призводить до загибелі комах від надмірного нервового збудження і паралічу.
  • Залежно від виду комах препарат проявляє токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму.

Норми витрати препарату

Культура

Шкідник

Норма витрати, кг/га

Кратність обробок

Яблуня

Яблунева плодожерка, попелиці, яблуневі та мінуючі молі, розанна та сітчаста листокрутки, яблуневий пильщик

0,15 - 0,20

2

Яблуня

Каліфорнійська та інші види щитівок

0,40 - 0,50

2

Ріпак ярий та озимий

Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвітні блішки, попелиця, ріпаковий довгоносик, ріпаковий пильщик, ріпаковий клоп, прихованохоботники, капустяний стручковий комарик

0,10 - 0,12

2

Озима пшениця

Личинки клопа шкідливої черепашки, попелиці, п’явиці, трипси

0,10 - 0,12

1

Цукрові буряки

Звичайний буряковий довгоносик, сірий буряковий
довгоносик, чорний довгоносик, бурякові блішки,
щитоноски, піщаний мідляк, попелиця листкова бурякова

0,050 - 0,075

1

Соняшник, люцерна,
цукрові буряки

Саранові

0,050 - 0,075

1

Томати, огірки закритого грунту

Теплична білокрилка, оранжерейна попелиця, персикова попелиця, баштанна попелиця, трипси

0,20 - 0,30

1

Картопля

Колорадський жук

0,05

1

УВАГА!!! ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК!!! УПАКОВОК 1 КГ ТА 100 ГРАМ НЕ ІСНУЄ!!!

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ:

Инсектицид Моспилан широко використовується у світі для боротьби з шкідниками на таких культурах, як пшениця, ячмінь, ріпак, кукурудза, цукрові буряки, огірки та томати закритого та відкритого грунту, цибуля, капуста, перець, цитрусові культури, квіти, яблуня, груша, тютюн та ін.

В посівах зернових культур, зазвичай, одночасно присутні багато видів шкідників. Найбільших втрат вони завдають в період «формування колосу – достигання зерна», і якраз в цей період на полях присутній весь комплекс злісних шкідників. Тому цей час і є найбільш оптимальним для застосування інсектициду Моспілан. Важливим є своєчасність обприскування, навіть «робота на випередження» - доки популяція шкідників не розрослась, личинки знаходяться в меншому віці і їх вплив на врожай та якість зерна мінімальний. Моспілан найкраще застосовувати в першій половині цього періоду, коли в рослині зберігається активний сокорух.

Найбільш чисельний та шкодочинний -  трипс пшеничний (Haplothrips tritici Kurd.). Майже щороку трипси призводять до зниження маси 1000 зернин на 10-30 %. Якщо на початку колосіння на один колос припадає 20-30 трипсів та німф, то втрати врожаю досягають 14%, істотно знижуються технологічні якості й схожість зерна. Розміри трипсів дуже малі, вони весь час перебувають під лусочками колосків або під піхвою листка, в середині стебел. Максимальна чисельність шкідників (імаго) у посівах озимої пшениці спостерігається на початку її колосіння. Максимальна кількість личинок – в кінці молочної  – на початку молочно-воскової стиглості.
Трипс активно розмножується в посушливих умовах, в окремі роки чисельність личинок трипсів в посівах озимої пшениці (по стерньовим попередникам) в Степу України може сягати понад 150 особин на колос.
Щоб запобігти суттєвих втрат врожаю та погіршення його якості, захисні заходи слід проводити в період «кінець колосіння – початок молочної стиглості зерна». Застосовуючи в цей період инсектицид Моспилан 0,10 – 0,12 кг/га ми гарантовано знищимо шкідника, доки він ще не встиг завдати непоправної шкоди.

Другий важливий шкідник: клоп-шкідлива черепашка (Eurigaster integriceps Put.), а також маврська (Е. maurus.L.) і австрійська (Е. austriacus Schrk.) черепашки. При заселенні клоп пошкоджує листя рослин, пізніше стебло і колос. При уколі в стебло на початку виходу в трубку у рослини жовтіє і засихає верхній лист. Пошкодження стебла в цей період може привести до зниження врожаю на 50-54%. Але основну шкоду посівам озимої пшениці завдають личинки, шкодочинність яких залежить від їх віку. Зерно, пошкоджене личинками молодших віків (2-3), деформується і його маса зменшується на 50-70%. Личинки старших віків (4-5 ), а також  клопи нового покоління менше впливають на кількість урожаю, але різко погіршують його якість.
Розвиток клопа черепашки сильно залежить від температури повітря. В окремі роки чисельність шкідника може перевищувати ЕПШ в 2-3 рази і сягати 5 – 6 особин на м2.
Найкращим часом застосування препарату Моспілан є період відродження личинок та личинки 1 віку, цей час зазвичай співпадає з кінцем наливу зерна – початком молочної стиглості. Шкідник знаходиться в найбільш чутливій фазі, пошкодження зерна мінімальні, обприскування проведене в цей період дає можливість одночасно знищити і клопа черепашку і пшеничного трипса.

Враховуючи особливості біології розвитку цих шкідників і пов’язані із цим складнощі в їх контролі, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в сезоні 2011 року провела додаткові дослідження та перереєстрацію інсектициду Моспілан проти сисних шкідників на озимій пшениці, зокрема проти пшеничного трипса. За результатами проведених досліджень, норма застосування 0,10 – 0,12 кг/га виявилась найбільш оптимальною та забезпечила повний контроль сисних шкідників.

Инсектицид Моспилан купить в Украине от производителя Sumi Agro (Япония)