Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Инсектициды » Инсектицид Коннект
Понедельник, 17 Дек 2018

Инсектицид Коннект


Инсектицид Коннект. Производитель Bayer.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на инсектицид Коннект, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на инсектицид Коннект Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Склад препарату

Інновативний інсектицид контактно-системної дії

Імідаклоприд – 100 г/л, бета-цифлутрин – 12,5 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Реєстраційне посвідчення: А 01843, А 03042

Инсектицид Коннект — препарат, який містить діючу речовину Імідаклоприд з хімічного класу хлорнікотинілів з системним механізмом дії та бета-цифлутрин з хімічного класу піретроїдів з контактно-кишковим механізмом дії. Захист зернових культур часто ускладнюється завдяки погодним умовам (високі температури) і прихованому способу життя деяких шкідників. Це робить використання піретроїдних контактних препаратів недостатньо ефективним і змушує робити бакові суміші з системними препаратами.

Инсектицид Коннект позбавляє необхідності готувати бакову суміш, оскільки містить водночас контактний і системний компоненти. Наявність бета-цифлутрину гарантує міцний «нокдаун-ефект».

Системність імідаклоприду забезпечує тривалий період захисної дії.

Механізм дії

Обидві діючі речовини порушують нормальне утворення та проходження нервових імпульсів, але шляхом дії на різні процеси. Тому, крім надійного ефекту, що викликає у комах судоми та швидку загибель, Коннект запобігає виникненню стійкості у шкідників. Препарат  діє  як  під  час  безпосереднього  контакту з шкідниками — контактна дія, так і шляхом поїдання ними оброблених рослин (включаючи висмоктування рослинного соку сисними шкідниками) — кишкова системна дія.

Додатковий стимулюючий ефект — завдяки наявності в препараті імідаклоприду, який трансформується в рослині в природний антидепресант — хлорнікотинілову кислоту: оброблені рослини отримують певний додатковий  антистресовий захист проти посухи, перезволоження та інших несприятливих умов.

Инсектицид Коннект инструкция

Переваги

» Поєднання двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії запобігає резистентності.

» Сумісність контактного і системного ефектів.

» Швидкий «нокдаун-ефект» поєднаний з довготривалим захистом.

» Відсутність залежності від погодних умов.

» Прояв певної антистресової дії.

» Сприятливі токсикологічні характеристики.

Инсектицид Коннект купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)