Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Инсектициды » Инсектицид Конфидор
Понедельник, 17 Дек 2018

Инсектицид Конфидор


Инсектицид Конфидор 200 SL. Производитель Bayer. Упаковка 0,5л.

Цену на инсектицид Конфидор 200 SL, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на инсектицид Конфидор 200 SL Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Склад препарату

Новий стандарт у захисті рослин

Імідаклоприд, 200 г/л

Препаративна форма: водорозчинний концентрат

Реєстраційне посвідчення: А № 00450

Инсектицид Конфидор являє собою високоефективний малотоксичний інсектицид системної і контактної дії проти широкого спектра шкідників з дуже тривалим захистом. Препарат малотоксичний для теплокровних і безпечний для навколишнього середовища.

Застосування

Застосування методом крапельного зрошування

Спочатку використати близько 70–80% передбаченої для зрошування кількості води. Потім у підключеній до системи зрошування ємкості (100–200 л) приготувати маточний розчин препарату і почати внесення. Завершити внесення обов’язковим промиванням системи такою кількістю чистої води, яка дорівнює об’єму системи в цілому. Виконання цієї умови забезпечує внесення повної норми препарату і запобігає виникненню його невикористаних залишків в системі зрошування.

Увага! За досягнення порогових значень концентрацій маточного  розчину за певних умов жорсткості води препарат може утворювати нерозчинний осад. Порогова концентрація може бути різною залежно від сольового складу води. Під час приготування маточного розчину для обробки методом крапельного зрошування рекомендується визначити індивідуальну порогову концентрацію, додаючи препарат до 1 л води з допомогою шприца або мірної піпетки.

Концентрація маточного розчину не повинна перевищувати порогову (рекомендується вдвічі нижча за останню).

инсектицид Конфидор инструкция

Полив розсади

Використання цього заходу потребує точного розрахунку площі розсади, яка буде висаджена на 1 га. Від цього залежить норма внесення, яка дорівнює 0,5–1,0 л/га. Наприклад, якщо на один гектар висаджено розсаду з 25–50 м 2  теплиці, то саме на цю площу слід внести з поливом 0,5–1,0 л препарату. Якщо розсада міститься в касетах, перед висаджуванням (за 1–2 дні) можна здійснити її обробку шляхом короткочасного занурення касет, попередньо зваживши касету до і після занурення у чисту воду.

Приклад розрахунку:

Припустимо, касета на 45 гніздечок з розсадою томата здатна забрати 50 г (50 мл) води. Висаджування запланово з густотою 50 тис. рослин/га. В такому разі на 1 га необхідна розсада з 50000/45=1111 касет. На кожну касету припадає 0,5 л (гектарна норма)/1111 = 0,45 мл.

Тобто концентрація робочого розчину для занурення становить 0,45 мл / 50 мл х 100 %=0,9 %

Переваги

» Відмінна системна дія через корені і стебло.

» Широкий спектр застосування проти сисних і гризучих комах-шкідників.

» Тривалий захист — всього одна обробка.

» Нетоксичний для теплокровних і безпечний для навколишнього середовища.

» Неперевершений для внесення з крапельним зрошуванням.

Инсектицид Конфидор купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)