Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Инсектициды » Инсектицид Бискайя
Понедельник, 17 Дек 2018

Инсектицид Бискайя


Инсектицид Бискайя. Производитель Bayer.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на инсектицид Бискайя, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на инсектицид Бискайя Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Інновативний інсектицид системної дії

Тіаклоприд — 240 г/л

Препаративна форма: олійна дисперсія

Реєстраційне посвідчення: А 01520

Біскайя — унікальний системний інсектицид на основі діючої речовини тіаклоприд, що належить до хімічного класу хлорнікотинілів. Особливості хімічного складу діючої речовини роблять препарат повністю безпечним для бджіл, що дає можливість використовувати його безпосередньо під час цвітіння культури. Инсектицид Бискайя нетоксична для бджіл та джмелів — як дорослих, так і личинок, і не відлякує запилювачів (на відміну від багатьох інших препаратів), завдяки чому рівень запилених квіток залишається максимально можливим. Слід урахувати, що частка квіток ріпаку, які запилюються комахами, дорівнює приблизно одній третині. Инсектицид Бискайя має найсучаснішу препаративну форму — олійну дисперсію, що спеціально розроблена  з використанням рослинної олії для обробки культур, листя яких має міцний восковий шар, погано змочується і здатне утримувати лише невелику кількість робочої рідини, що потрапила на нього. Маленький розмір часток діючої речовини і наявність олійної плівки на поверхні листя набагато покращують розподілення препарату і стійкість до змивання.  Поза тим,  поступове розчинення діючої речовини в олійній плівці забезпечує рівномірне і швидке надходження препарату до тканин рослини.

За обробки будь-яких культур — як з добре, так і з погано змочуваним листям — инсектицид Бискайя забезпечує швидше проникнення діючої речовини в листя, порівнянно з традиційними препаративними формами. Системність препарату забезпечує тривалий період захисної дії.

Механізм дії

Біскайя стимулює безперервне збудження нервової системи, що викликає у комах судоми і в результаті — загибель. Препарат діє як під час безпосереднього контакту з шкідниками — контактна дія, так і шляхом поїдання ними оброблених рослин (включаючи висмоктування рослинного соку сисними шкідниками) — кишкова системна дія. Трансламінарна дія: під час потрапляння на рослину діюча речовина поступово розчиняється в олійній плівці і за допомогою додаткової речовини, яка розчиняє восковий шар, проникає всередину рослини.

Системна дія: завдяки здатності діючої речовини пересуватися судинами рослини у висхідному напрямку, вона досягає також новоутворених  частин рослини.

Антифідантний ефект: особливістю дії препарату на шкідників є нетипова проява «нокдаун-ефекту» — комахи не гинуть одразу, а продовжують сидіти на  рослині. Проте їхнє живлення припиняється протягом перших годин після обробки, і шкодочинність нейтралізується. Період від припинення живлення до загибелі скорочується з підвищенням температури.

Застосування

Ріпак озимий та ярий (в т. ч. авіаційна обробка)

0,3* л/га — проти ріпакового квіткоїда та хрестоцвітих блішок.

Обприскування — в період появи сходів та на початку бутонізації й цвітіння (за появи шкідника).

0,4* л/га — проти насіннєвого прихованохоботника

0,4* л/га — проти ріпакової галиці та попелиць (обприскування в фазу повного цвітіння та після нього за появи шкідників).

Кількість робочого розчину

Наземне обприскування — 100–300 л/га.

Авіаційне обприскування — від 50 л/га.

Максимальна кількість обробок — 2.

Термін очікування — 30 діб.

Картопля

0,2 л/га — проти колорадського жука, попелиць.

Обприскування за появи шкідників.

Кількість робочого розчину — 100–300 л/га.

Максимальна кількість обробок — 2.

Термін очікування — 20 діб.

Переваги

» Нетоксичність діючої речовини для бджіл та джмелів.

» Відсутність відлякувального ефекту для запилювачів.

» Відмінне утримування, прилипання та розподілення поверхнею листя.

» Підвищена стійкість до змивання дощем.

» Покращання та прискорення системного ефекту.

» Не втрачає нетоксичності для бджіл за змішування з фунгіцидами.

» Відсутність залишків в продукції.

Увага! Препарати в формі олійної дисперсії схильні до виникнення явища синерезису — тимчасового розшарування під час зберігання. Перед приготуванням робочого розчину необхідно ретельно збовтати ємність з препаратом до відновлення однорідності вмісту!

* - Реєстрація очікується у вказаних нормах.

Инсектицид Бискайя купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)