Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Трефлан 480 EC
Вторник, 22 Янв 2019

Гербицид Трефлан 480 EC


Гербицид Трефлан 480 EC. Производитель Syngenta. Упаковка 20л

Цену на гербицид Трефлан 480 EC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Трефлан 480 EC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Селективний ґрунтовий гербіцид для захисту просапних, технічних та овочевих культур від однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів

Вміст діючої речовини:

480 г/л трифлураліну

Хімічна група:

Динітроаніліни

Класифікація ВООЗ:

3 (малотоксичний)

Препаративна форма:

Концетрат емульсії

Переваги

● Тривалий захисний період (10-12 тижнів);

● Ефективний у нестабільних кліматичних умовах;

● Нефітотоксичний для культури;

● Контроль широкого спектру злакових та дводольних бур’янів.

Норми витрати препарату

Культура

Норма витрати, л/га

соя, рицина, соняшник

2,0-5,0

ріпак

1,5-2,0

льон-довгунець

1,6-2,0

томати, капуста (розсадні)

2,0-3,0

томати (безрозсадні)

1,0-1,2

часник

2,0-3,0

цибуля (насіннєва)

3,0-4,0

баклажани, перець

1,8

огірки

0,9-1,2

люцерна

3,0

кавуни

1,2-1,6

інші культури

див. етикетку

Строки виходу людей на оброблені площі для виконання механізованих робіт – 15 днів, ручних робіт – не регламентуються. Термін очікування з моменту останньої обробки до збору врожаю – не регламентується. Максимальна кратність обробок за сезон – 1.

Рекомендації до застосування: Для досягнення найбільшої ефективності препарату, після його внесення необхідно якомога раніше (на протязі 4-х годин після внесення) заробити в грунт на глибину 6-8 см за допомогою культиватора або борони. Робоча швидкість агрегату: 6-10 км/год. Найкраще провести цей прийом у двох поперечних напрямках. Якісна заробка препарату в грунт уповільнює процес розкладання препарату під дією світла, і таким чином, продовжує період захисної дії препарату. На ефективність препарату впливає якість викононання робіт з передпосівного обробітку грунту. Мілкогрудкувата структура грунту дає можливість утворити щільніший захисний екран з препарату. Ефективність препарату не залежить від вологості грунту. Нижчі з рекомендованих норм використовувати на легких грунтах, вищі – на тяжких. Препарат не діє на рослини бур’янів, що проросли. Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +5 до +25оС. Запобігайте застосуванню препарату одзразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку.

Механізм дії : Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче -5C та не вище +25°С. Гарантійний строк зберігання: 3 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

Сумісність При необхідності, препарат можна змішувати з іншими засобами захисту та регуляторами росту рослин, рідкими добривами у відповідності зі вказаними на етикетці рекомендаціями. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на поверхню грунту застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Гербицид Трефлан купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)