Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Пума Супер
Среда, 12 Дек 2018

Гербицид Пума Супер


Гербицид Пума Супер. Производитель Bayer. Упаковка 10 л.

Цену на гербицид Пума Супер, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Пума Супер Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Склад препарату

Високоселективний післясходовий гербіцид для цілеспрямованої боротьби з однорічними злаковими бур’янами на зернових культурах

ДР: Феноксапроп-П-етил, 69 г/л +

мефенпір-діетил, 75 г/л (антидот)

Препаративна форма: емульсія масляно-водяна (е.м.в.)

Реєстраційне посвідчення: А 01697

Опис препарату

Пума Супер —  це  селективний  післясходовий  гербіцид  з  надзвичайно  високою  ефективністю  впливу на такі бур’яни, як метлюг звичайний, вівсюги, лисохвіст, просо півняче, просо волосоподібне, гумай, мишій. Препарат можна використовувати на посівах пшениці, ячменю, жита та тритикале. Пума® Супер забезпечує культурним рослинам надійний захист: з його допомогою можна ліквідувати важливі у господарському плані бур’яни абсолютно цілеспрямовано після появи сходів, замість того, щоб знищувати їх до сходів за допомогою неспецифічних заходів.

Механізм дії

Діюча  речовина  (феноксапроп-П-етил)  поглинається виключно через листя, а не через ґрунт. Таким чином властивості та вологість ґрунту не впливають на ефективність препарату. Після того, як робоча рідина висохне на рослині, на ефективність препарату не вплинуть опади. Всередині бур’янів діюча речовина швидко переноситься від листя до точки росту, що знаходиться біля основи стебла.

Пума Супер порушує процес синтезу жирних кислот у клітинах тканин точки росту бур’янів, і вони гинуть. Після обробки Пумою Супер вже через декілька годин настає припинення росту рослин. Одночасно бур’яни перестають конкурувати з культурою у боротьбі за воду та поживні речовини. Повна загибель злакових бур’янів настає протягом 10 днів після обприскування.

Гербицид Пума Супер описание

Селективність

Висока ефективність Пуми Супер проти бур’янів не погіршує стану рослин самої культури. Завдяки антидоту мефенпір-етилу в культурних рослинах перетворення діючої речовини на нейтральні продукти розкладу відбувається так швидко, що не становить небезпеки шкідливого впливу на жито, пшеницю та тритикале. Той факт, що культури навіть за помилкових передозувань препарату, наприклад, під час перекриття обприскувача, не відчувають негативного впливу, підтверджує високий рівень селективності препарату. Гербицид Пума Супер швидко розкладається у ґрунті на біологічно нейтральні продукти, тому не має негативного впливу на наступні культури у сівозміні. Однак за застосування на ячмені, коли рослини культури перебувають в стресовому стані, спричиненому низькими температурами, іноді спостерігається деяке зменшення інтенсивності кольору перших листків ячменю внаслідок того, що уповільнюється розкладання діючої речовини антидотом. Але це відбувається тимчасово, і за декілька днів колір відновлюється. Це явище ніяким чином не впливає на подальший ріст, розвиток та урожайність ячменю.

Застосування

Гербицид Пума Супер применение

Завдяки присутності у препараті антидоту, гербицид Пума Супер безпечна для культури в період від фази першого листка до появи прапорцевого листка у культури. Оптимальний контроль бур’янів забезпечується за

застосування від фази 2-х листків до фази початку кущення злакових бур’янів.

Пуму Супер  застосовують,  коли  зійшли  усі  злакові бур’яни. Для отримання кращих результатів обробітку рекомендується проводити за температури повітря +15°С та вище.

Техніка застосування

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою  витрати  робочої  рідини  100–300  л/га    для  внесення польовими агрегатами залежно від його типу:

наприклад, придатні плоскоструминні форсунки, тиск рідини  —  2,5–3  кг/см 2 ,  швидкість  руху  агрегатів  — 6–7 км/год. За ультрамалооб’ємного та авіаційного обприскування норма застосування — 50 л/га.

Сумісність

Гербицид Пума Супер  характеризується  доброю  сумісністю з  іншими  засобами  захисту  рослин  —  фунгіцидами, інсекти цидами. Це економить робочі операції та витрати.

Із гербіцидів ми рекомендуємо змішувати Пуму Супер з Гроділом Максі, щоб уникнути випадків деякого антагонізму, який може проявлятися у зниженні ефективності препарату на злакові бур’яни.

Переваги

» Препарат №1 в Україні серед грамініцидів на зернових.

» Відмінна селективність.

» Високоефективний контроль однорічних шкодочинних злакових бур’янів.

» Гербіцид стійкий до змивання дощем вже через годину після застосування.

» Легкість у використанні.

» Відсутні обмеження щодо сівозміни.

Гербицид Пума Супер купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)