Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Примекстра Голд SC
Четверг, 13 Дек 2018

Гербицид Примекстра Голд SC


Гербицид Примекстра Голд 720 SC. Производитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 20л

Цену на гербицид Примекстра Голд 720 SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Примекстра Голд 720 SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Селективний гербіцид для захисту посівів кукурудзи та сорго від однорічних злакових і деяких дводольних бур'янів

Вміст діючої речовини:

400 г/л S-метолахлору, 320 г/л атразину

Хімічна група:

Хлорацетоміди+триазини

Класифікація ВООЗ:

3 (малотоксичний)

Препаративна форма:

Концентрат суспензії


Гербицид Примекстра Голд 720 SC к.с. забезпечує високу ефективність в боротьбі проти основних однорічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи та сорго 
Надзвичайно тривалий захисний період: Період захисної дії 6-8 тижнів 
Висока гнучкість у застосуванні: Примекстра Голд 720 SC к.с. вносять: до сівби одночасно з висівом; до появи сходів або по сходах кукурудзи та сорго 
Особливості та переваги: Відрізняється більш тривалою захисною дією, яка забезпечує надійний захист посівів від другої хвилі бур'янів. Відсутність фітотоксичності при виконанні рекомендацій

Норми витрати та строки застосування

Культура

Види бур'янів

Спосіб, час обробки, обмеження

Максимальна кількість обро­бок/строки очіку­вання, дні

Норма витрати препа­рату, л/га

Кукурудза

Однорічні злакові та однорічні дводольні бур’яни

Обприскування ґрунту до сівби, після сівби або по сходах у фазі 3-5 листків культури

1/строк очікування не встановлюється

2,5-3,5

Сорго (обов'язкова обробка насіння антидотом)

Однорічні злакові та однорічні дводольні бур’яни

Обприскування ґрунту до сівби, після сівби або по сходах у фазі 3-5 листків культури

1/строк очікування не встановлюється

2,5-3,5

Механізм дії: гербицид Примекстра Голд 720 SC к.с. - комбінований гербіцид, що містить s- метолахлор і атразин. S-метолахлор в основному поглинається пагонами бур’янів, що проростають, а атразин корінням та частково листям. Таким чином бур’яни гинуть протягом досходового періоду, під час та після сходів протягом всього вегетаційного періоду.

Cпосіб використання: Технологія обприскування: До початку строків захисних робіт відкалібрувати та настроїти обприскувач. Примекстра Голд 720 SC к.с. можна застосовувати на будь-якому обладнанні для наземного обприскування. Обприскування проводиться при швидкості вітру не більше як 5 м/сек, щоб не допустити зносу на сусідні культури. Щоденно по закінченні обприскування ретельно промивають бак, магістральні трубопроводи та наконечники чистою водою. Використану з цією метою воду збирають і знову використовують для приготування робочої суміші.

Строки застосування: Примекстра Голд 720 SC к.с. вносять до посіву, одночасно з висівом, до появи сходів або по сходах кукурудзи та сорго. В зонах недостатнього зволоження рекомендується внесення під передпосівну культивацію але не глибше, ніж на 5 см. За умов зрошення загортання не проводять.
Заходи безпеки: З метою запобігання отруєнь при роботі з гербіцидом Примекстра Голд 720 SC к.с., а також накопичення препарату в продуктах харчування, кормах, забруднення водойм, повітря та грунтів населенних пунктів, необхідно суворо дотримуватися всіх застережних заходів, що передбачені Державними санітарними правилами та нормами ”Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві” ДСП 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998.

Передпосівна обробка з загортанням
Внести гербицид Примекстра Голд 720 SC к.с. у ґрунт і загорнути на глибину 3-5 см за допомогою загортаючого диска, борони, ротаційного культиватора або будь-якого іншого подібного обладнання. Використовувати технологію обробки з передпосівним загортанням, якщо у період після обробки очікується посушлива погода або є загроза вітрової ерозії. 

Досходова обробка
Вносити Примекстру Голд 720 SC к.с. під час або після сівби, але до моменту появи сходів культури та бур'янів. 

Післясходова обробка
Примекстру можна вносити на кукурудзі та сорго до фази розвитку 3-5 листків, але не допускати внесення по бур'янах, що мають більше двох листків. 

Приготування робочого розчину
Застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити бак обприскувача наполовину або на дві третини водою. Додати необхідну кількість препарату і потім долити решту води. Ретельно вимішати розчин. Продовжувати перемішування під час обробки, щоб Примекстра Голд 720 SC к.с. не осаджувався на дні бака. Для приготування робочого розчину необхідно використовувати тільки чисту воду.

Приготування робочої суміші: Задану кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування залити прямо в заповнений водою бак обприскувача.

Норми витрати: Норми витрати робочої суміші на гектар: 250 -300л.

Гербицид Примекстра Голд купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария)