Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Милагро 240 SC
Среда, 12 Дек 2018

Гербицид Милагро 240 SC


Гербицид Милагро 240 SC. Производитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на гербицид Милагро 240 SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Милагро 240 SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Селективний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових та домінуючих однорічних дводольних у посівах кукурудзи

Головні переваги препарату:

● Найбільш селективний до культури серед усіх відомих сульфонілсечовин (фаза внесення від 3 до 10 листків культури, включно);

● Не потребує додавання ад’ювантів;

● Знищує такі злісні багаторічні злакові, як гумай та пирій;

● Чудово змішується з гербіцидами проти дводольних бур’янів.

Паспорт препарату:

Вміст діючої речовини: 240 г/л нікосульфурону

Хімічна група: Сульфонілсечовини

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Клас токсичності: Класифікація ВООЗ: III (малотоксичний)

Механізм дії:

Препарат є безпечним для культури у всі фази рекомендованого застосування. Мілагро поглинається листками та стеблами бур’янів і швидко переміщується до кореневої системи рослин. Мілагро інгібує поділ клітин шляхом блокування синтезу основних амінокислот. Бур'яни швидко припиняють ріст і конкуренцію з культурою, через тиждень стають червонуватими і поступово повністю гинуть (приблизно через три тижні).

Рекомендації щодо застосування:

Перевірити робочий стан обприскувача(і в разі необхідності відкалібрувати його), а також перевірити чистоту баку, магістральних трубопроводів та наконечників. Потім визначити кількість і рівномірність подачі води через наконечники та порівняти з розрахунковими даними по витраті робочого розчину на 1 га. Гербицид Милагро 240 SС к.с. слід вносити в період інтенсивного росту бур’янів. Злакові однорічні бур’яни найбільш вразливі у фазу розвитку 2 листка - початок кущення, пирій при висоті 10-20 см, широколисті в стадії 2-4 листка. Обробіток у фазу розетки пригнічує осоти. Застосовується Мілагро 240 SС к.с. у фазі 3-10 листків кукурудзи до моменту екранування культурою бур’янів. При наявності широкого спектру широколистих бур’янів кращого ефекту можна досягти використовуючи Мілагро 240 SС к.с. у суміші з препаратом Банвел 4S 480 SL, в.р.к. або Діален Супер 464 SL, в.р.к. у фазу 3-5 листків культури, а також з препаратами Пік 75 WG, в.г. та Каллісто 480 CS, к.с. у фазу 3-8 листків у кукурудзи. Після закінчення роботи з препаратом ретельно промийте обприскувач і наконечники.

Застереження:

 

Не використовувати гербицид Милагро 240 SС к.с. при
температурах нижче 0°С і не вище +35°С. Органофосфатні інсектициди використовувати за 7 днів до або через 4 дні після внесення Мілагро 040 SС к.с., не використовувати на кукурудзі вище 50 см.

Сівозміна:
Після обробки кукурудзи препаратом Мілагро 240 SС к.с.:

Весною: Якщо оброблене поле під кукурудзою постраждало від засухи, повені тощо, його можна негайно пересіяти кукурудзою.
Восени: Після збирання врожаю кукурудзи, обробленої Мілагро 240 SС к.с., поле потрібно зорати. Після оранки може бути посіяна будь-яка культура.
Заходи безпеки при роботі з препаратом: З метою запобігання отруєнь при роботі з препаратом Мілагро 240 SС к.с., а також накопичення препарату в продуктах харчування, кормах, забруднення водойм, повітря та грунтів населенних пунктів, необхідно суворо дотримуватися заходів безпеки, зазначених в Державних санітарних правилах і нормах ”Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві”, ДСП 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998.

Культура

Спектр дії

Фаза внесення

Норма

внесення,

л/га

Строк

очікування

Коментарі

Кукурудза

Однорічні, багаторічні

злакові (напр., сорго, пирій)

і найбільш поширені

однорічні дводольні бур'яни

Обприскування у фазу

3-10 листків культури

0,16-0,2+ПАР Сайд Кик 2

Не встанов

- люється

3 метою посилення

ефективності проти

багаторічних бур'янів

рекомендується

використання

проти дводольних партнерів

Сумісність:

Застосовується як самостійно,так і в бакових сумішах з гербіцидами Банвел 4S 480 SL, в.р.к., Пік 75 WG, в.г., Діален Супер 464 SL, в.р.к., Каллісто 480 SC, к.с., Пріма 911 SE, с.е., Естерон 60 ЕС, к.е.

Гербицид Милагро купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария)