Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Майстер
Среда, 12 Дек 2018

Гербицид Майстер


Гербицид Майстер. Производитель Bayer. Упаковка 3 кг.

Цену на гербицид Майстер, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Майстер Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Склад препарату

Визнаний професіонал у захисті кукурудзи від однорічних і багаторічних широколистих та злакових бур’янів

Форамсульфурон, 300 г/кг + йодосульфурон,

20 г/кг + ізоксадифен-етил (антидот), 300 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули.

Реєстраційне посвідчення: Б № 00481

Опис препарату

Гербицид МайсТер — післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами. Препарат має часткову ґрунтову дію, а також не змивається опадами вже через 2 години після внесення.Ріст бур’янів зупиняється практично негайно після обприскування (впродовж 1–3 днів). Наступна фаза — пожовтіння (хлороз) та/або поява рудого кольору на листках (4–10 днів). Кінцева фаза — поступове побуріння (некроз) та загибель (7–20 днів).

Застосування

Кукурудза

Завдяки наявності антидоту в складі МайсТера 62 WG в.г., гербіцид безпечний для кукурудзи (за нормальних умов  вегетації)  від  початку  вегетації  до  10-го  листка.  Оптимальний  гербіцидний  ефект  досягається  за застосування  МайсТера  у  фазі  5–6  листків  кукурудзи — в цей період, як правило, сходить основна маса бур’янів.

Препарат потрібно використовувати проти бур’янів, які активно ростуть.

Норма застосування

150  г/га  МайсТер  62%  в.г.  +  БіоПауер  (прилипач), 1,25 л/га.

Застосування прилипача БіоПауер обов’язкове!

Рекомендується не змішувати МайсТер з добривами та фосфорорганічними інсектицидами.

Гербицид Майстер цена

Приготування робочого розчину

Витрата робочого розчину — 200–300 л/га. Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, приготувати маточний розчин МайсТера, залити в бак, включити мішалку на 10–15 хв, долити відповідну норму БіоПауеру та води, включити мішалку на 10–15 хв, закрити люк обприскувача та перевірити роботу форсунок (характер розпилення повинен відповідати типу форсунки, якщо є відхилення — потрібно усунути їх). Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування. Якщо в процесі обприскування були зупинки на годину і більше, необхідно перед відновленням роботи включити мішалку на 10–15 хв для набуття розчином гомогенного стану.

Селективність

Дію МайсТера відмінно витримують усі пошире нні гібриди кукурудзи завдяки наявності у складі препарату антидоту. Щодо рекомендацій стосовно використання МайсТера на чутливих гібридах, цукровій кукурудзі та деяких лініях  культури  звертайтесь  до  компаній-оригінаторів насіння.

За особливих погодно-кліматичних умов (температура понад 30°С) впродовж 1 тижня після обприскування поля гербіцидом МайсТер® на кукурудзі можлива поява перехідних симптомів у вигляді слабкого знебарвлення. В іншому разі за стресу викликаного зниженням температури (заморозки), можливе набуття рослинами антоціанового забарвлення. Але ці симптоми швидко минають без негативних наслідків для розвитку культури чи її урожайності.

Переваги

» Повний контроль широкого спектра однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур’янів, зокрема осотів і пирію.

» Безпека для культури  завдяки наявності антидоту.

» Швидка дія на бур’яни.

» Препарат не змивається опадами вже через дві години після обприскування.

» Безпечний для усіх поширених гібридів кукурудзи і наступних культур сівозміни.

Спектр дії

Гербицид Майстер купить

Гербицид Майстер купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)