Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Майстер Пауер
Среда, 12 Дек 2018

Гербицид Майстер Пауер


Гербицид Майстер Пауер. Производитель Bayer.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на гербицид Майстер Пауер, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Майстер Пауер Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Склад препарату

Свіжий погляд на тривалий захист кукурудзи від бур’янів

Форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л

+ тієнкарбазон-метил, 10 г/л + ципросульфамід

(антидот), 15 г/л

Препаративна форма: олійна дисперсія

Реєстраційне посвідчення: А № 02430

Опис препарату

Гербицид МайсТер Пауер — післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами, в т.ч. з такими найбільш шкодочинними бур’янами, як березка польова та гірчак (види), контроль яких раніше потребував використання бакових сумішей.

МайсТер Пауер — унікальний гербіцид, в якому за використання передових технологій поєдналися три високоефективні діючі речовини й антидот в одній інновативній формуляції.

Препарат окрім відмінних «спалювальних» властивостей щодо вегетативної маси бур’янів, також має ґрунтову дію (тієнкарбазон-метил), що запобігає проростанню останніх протягом усієї вегетації культури.

Механізм дії

Механізм дії продукту полягає у блокуванні ферменту ацетолактатсинтетази, що зупиняє утворення амінокислот та поділ клітин у точках росту бур’янів, завдяки чому бур’яни одразу припиняють свій ріст та конкуренцію з культурою.

Застосування

Завдяки наявності антидоту в складі МайсТер Пауер, гербіцид безпечний для кукурудзи (за нормальних умов вегетації) від початку вегетації до 10-го листка культури. Оптимальний гербіцидний ефект досягається за застосування МайсТер  Пауера у фазі 5–6 листків кукурудзи. За пізніх фаз використання (10-й лист кукурудзи) слід уникати обробки гербицидом МайсТер Пауером по росі.

Норма застосування

1,25–1,5 л/га МайсТер Пауер

Завдяки новій формуляції, гербицид Майстер Пауер не потребує додавання поверхнево-активних речовин!

Норма використання води — 200–300 л/га.

Гербицид Майстер Пауер применение

Приготування робочого розчину

Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, готувати маточний розчин не потрібно, залити гербицид МайсТер Пауер, включити мішалку на 10–15 хв, долити до відповідної норми водою, ще раз перемішати протягом 10–15 хв перед  внесенням.  Робочий  розчин  слід  використати протягом 24 годин після приготування. Не рекомендується допускати перекриття норми внесення гербіциду (зокрема, йдеться про збільшення норми вдвічі).

Спектр дії

Гербицид Майстер Пауер купить

Селективність

Гербицид МайсТер Пауер  відмінно  витримують  усі  поширенні гібриди кукурудзи завдяки наявності антидоту у складі препарату. Після обробки МайсТер Пауер на деяких гібридах може спостерігаться антиціанове забарвлення, що з часом минає і не справляє впливу на урожайність.

Щодо рекомендацій із можливого використання Майстер Пауер на цукровій кукурудзі та ділянках гібридизації звертайтесь до компаній-оригінаторів насіння.

Переваги продукту

» Повний  контроль  широкого  спектра  однорічних та багаторічних злакових бур’янів.

» Надзвичайно ефективний контроль широколистих бур’янів (гірчаки, березка польова)

» Відмінна селективність щодо культури.

» Швидша дія на бур’яни порівняно з іншими гербіцидами тієї самої групи завдяки властивостям формуляції.

» Безпечний для усіх поширених гібридів кукурудзи.

Гербицид Майстер Пауер купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)