Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Галера Супер
Вторник, 22 Янв 2019

Гербицид Галера Супер


Гербицид Галера Супер в.р. Производитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на гербицид Галера Супер в.р, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Галера Супер в.р Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії проти багаторічних та однорічних дводольних бур'янів на посівах ріпаку та гірчиці.

Діюча речовина:

клопіралід, 267 г/л + піклорам, 80 г/л + амінопіралід, 17 г/л.

Хімічна група:

Піридини

Класифікація ВООЗ:

3 (малотоксичний)

Препаративна форма:

Водний розчин

Переваги

- Післясходовий гербіцид проти дводольних бур'янів у посівах ріпаку
- Ефективний контроль бур'янів, проблемних для хрестоцвітних культур: ромашок, волошок, підмаренника та осотів
- Нефітотоксичний для культури при дотриманні правильних регламентів застосування.

 

Норми витрати препарату

Культура

Спектр дії

Фаза внесення

Норма внесення, л/га

Строк очікування

Ріпак озимий та ярий, гірчиця

Однорічні дводольні
та багаторічні, в т.ч.
коренепаросткові,
бур’яни

Обприскування восени або
навесні у фазу 2-4 справжніх
листків до фази появи
квіткових бутонів у культури

0,3 - 0,35

Не встано-влюється

Механізм дії препарату: ГалераTM Супер, в.р. – післясходовий системний гербіцид, що містить три діючі речовини, клопіралід, піклорам та амінопіралід, що впливають на загальноростові процеси, що відбуваються в рослині.

Клопіралід, піклорам та амінопіралід являються синтетичними формами натуральних рослинних гормонів. Застосування їх в якості гербіциду, призводить до заміщення та блокування функцій натуральних гормонів рослини, що в кінцевому результаті веде до значних порушень ростових процесів в рослині та, як наслідок, до її загибелі. Діючі речовини препарату швидко проникають в кореневу систему, що забезпечує його високу ефективність проти коренепаросткових бур’янів, таких як, наприклад осоти.

Рекомендації щодо застосування:

Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25°С.

Запобігайте застосуванню препарату зразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку.

Обприскування проводити в момент активного росту бур'янів у фазу 2-10 листків у однорічних, та 10-15 см (розетка) у багаторічних дводольних та коренепаросткових бур'янів.

Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання.

Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Швидкість дії препарату: перші ознаки дії препарату помітні через 12-18 годин після обприскування.

Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування, т. ін.

Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування.

Умови, що впливають на ріст та розвиток бур’янів, також впливають на швидкість переміщення діючої речовини в рослині. Несприйнятливі погодні умови можуть сповільнити прояв симптомів дії препарату але не впливають на кінцеву ефективність препарату.

Спектр дії препарату: Галера Супер, в.р. - високоефективний системний гербіцид проти багаторічних та однорічних дводольних бур’янів, що належать до родини Айстрових, Губоцвітих, Пасльонових, Макових та деяких видів родини Гречкових та Маренових.

Приклад чутливих видів бур’янів до дії препарату: амброзія полинолиста, волошки сині, вика посівна, гібіск трійчастий, гірчак березковидний, гірчак розлогий, королиця посівна, лобода біла, мак-самосів, молокан польовий, нагідки звичайні, незабудка польова, нетреба звичайна, осот городній, осот жовтий, осот рожевий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, полин звичайний, роман польовий, ромашки, види, самосіви буряків, соняшнику, конюшини та люцерни, фіалка польова, щириця запрокинута, та інші;

Приклад середньочутливих видів бур’янів до дії препарату: зірочник середній (до 8 см діаметром), грицики звичайні, талабан польовий.

Приклад стійких видів бур’янів до дії препарату: злакові бур’яни.

Селективність дії препарату: при застосуванні в рекомендованих нормах та строках гербіцид Галера Супер, в.р. не фітотоксичний для регламентованих культур.

Симптоми дії препарату: характерні для гербіцидів групи ауксинів (потовщенні, зігнуті та скручені пагони, стебла та листя, вузькі листки з твердими наростами, гофроване листя, тверді нарости та тріщини на стеблах).

Період захисної дії: препарат Галера Супер, в.р. контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування на протязі сезону вегетації.

Обмеження щодо сівозміни: після застосування гербіциду Галера Супер, в.р. на даному полі в якості наступної культури можна вирощувати:

- восени (після весняного застосування): озимі зернові, озимий ріпак, злакові трави;

- весною наступного року: зернові, ярий ріпак, гірчицю, багаторічні трави, цукрові та кормові буряки, моркву, фенхель, кукурудзу, сорго, соняшник, томати, картоплю, капусту, льон.

Люцерну та цикорій можна вирощувати за умови посіву не раніше ніж через 10-11 місяців від часу застосування препарату;

- не раніше ніж через 14 місяців після застосування препарату: всі культури згадані вище, а також сочевиця, нут, соя, горох, боби.

В разі потреби ліквідації плантацій рослин, що були обробленні гербіцидом Галера Супер, в.р. (наприклад загибель рослин після заморозків, посухи, ураження хворобами та ін.), на тому самому полі, після виконання глибокої оранки можна вирощувати зернові, кукурудзу, ріпак, гірчицю, капусту, льон, багаторічні трави.

Попередження виникнення резистентності: поява резистентності малоймовірна. Згідно з класифікації міжнародного комітету з попередження резистентності до дії гербіцидів (HRAC) діючі речовини препарату за механізмом дії відносяться до групи О – Синтетичні ауксини.

Застереження: не проводити обприскування, якщо рослини ріпаку знаходяться в стресовому стані (після заморозків, тривалої посухи,епіфітотії, епізоотії), різкого перепаду денних та нічних температур, в очікуванні заморозків. Не застосовувати на ділянках гібридизації без попередньої консультації з постачальником насіння.

Сумісність з іншими препаратами: Галера Супер, в.р. при необхідності можна змішувати з протизлаковими гербіцидами, а також іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби з однорічними двосім’ядольними бур’янами, стійкими до дії гербіциду Галера Супер, в.р., з фунгіцидами, інсектицидами та добривами.

При весняному застосуванні не змішувати з регуляторами росту рослин або препаратами, що мають таку дію.

Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості.

Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Галера Супер, в.р., перемішати протягом 10-15 секунд.

Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму.

Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду.

Норма витрати робочого розчину 100-400 л/га.

Робочий розчин препарату використати на протязі кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові оприскувача на ніч. Після застосування препарату, обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Норма витрати препарату згідно регламентів застосування.

Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників.

Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води.

Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів.

Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

Гербицид Галера Супер купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария)