Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Фуроре Супер
Среда, 12 Дек 2018

Гербицид Фуроре Супер


Гербицид Фуроре Супер. Производитель Bayer.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 10л

Цену на гербицид Фуроре Супер, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Фуроре Супер Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Селективний протизлаковий гербіцид системної дії для післясходового застосування

Феноксапроп-П-етил, 69 г/л

Препаративна форма: масляно-водна емульсія

Реєстраційне посвідчення: 01698

Опис препарату

Гербицид Фуроре Супер — високоефективний протизлаковий після сходовий гербіцид, селективний практично для всіх широколистих культур. Відзначається дуже м’якою дією, дає можливість цілеспрямованого знищення злакових бур’янів, уникаючи внесення досходових ґрунтових препаратів, ефективність яких значною мірою залежить від наявності вологи у ґрунті під час проростання. Термін внесення Фуроре Супер залежить тільки від фази розвитку бур’янів, а не культури.

Механізм дії

Діюча речовина — феноксапроп-П-етил — належить до класу арілоксифеноксипропіонатів. Вона поглинається  бур’янами  тільки  через  листя.  Там  вона  дуже швидко переноситься до точки росту біля основи стебла і починає руйнувати синтез жирних кислот, блокуючи ацетил-коензим А. Внаслідок цього вже через кілька годин бур’яни припиняють ріст, точка росту стає бурого кольору, через 4–5 днів відмирає і легко виймається разом з стеблом. Повна загибель бур’янів настає протягом 10–20 днів.

Оскільки препарат впливає на точку росту, він діє найбільш швидко й ефективно під час активної вегетації бур’янів. Дія препарату може уповільнюватись, коли бур’яни перебувають у стані стресу, який може бути викликаний посухою, паморозками, міжрядним обробітком або попереднім внесенням ґрунтових гербіцидів.

Спектр дії

Гербицид Фуроре Супер цена

Гербицид Фуроре Супер ефективний проти більшості однорічних злакових бур’янів, а також проти деяких багаторічних.

Застосування

Буряки цукрові, столові, кормові, морква, соняшник, капуста білокачанна середніх та пізньостиглих сортів, цибуля всіх генерацій

Норма витрати: 0,8-2,0 л/га

Ріпак

Норма витрати: 0,8-1,2 л/га

Найкращий ефект спостерігається за застосування від фази 2-х листків до кущення бур’янів.Якщо обробку проводять пізніше, треба використовувати максимальні норми застосування.

Сумісність

Фуроре Супер добре змішується з багатьма протидводольними гербіцидами, зокрема з препаратом Бетанал Експерт. Не слід змішувати з Тотрілом!

Селективність

Фуроре Супер в наведених дозах селективний для всіх широколистих культур і використовується в багатьох країнах світу.

Переваги

» Висока гербіцидна активність.

» Гнучкість застосування завдяки розтягнутим строкам обприскування.

» Висока селективність унеможливлює будь-яку фітотоксичність у двосім’ядольних культурних рослин, на яких рекомендоване застосування, незалежно від фази їхнього росту.

» Висока швидкість дії на чутливі бур’яни.

» Добра змішуваність з іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, що дає змогу зменшити кількість обробок.

Гербицид Фуроре Супер купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)