Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Гербициды » Гербицид Бетанал эксперт
Вторник, 22 Янв 2019

Гербицид Бетанал эксперт


Гербицид Бетанал Эксперт. Производиотель Bayer.

Упаковка: пластиковые канистры емкостью 15л

Цену на гербицид Бетанал Эксперт, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на гербицид Бетанал Эксперт Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Bayer».

Инструкция и применение

Гербіцидний стандарт у вирощуванні цукрових буряків

Фенмедифам, 91 г/л + десмедифам, 71 г/л + этофумезат, 112 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Реєстраційне посвідчення: А № 00789, Б № 00623

Гербицид Бетанал Эксперт — післясходовий гербіцид, рекомендований для використання на посівах цукрових буряків.

Спектр дії

Однорічні широколисті та деякі злакові бур’яни.

Селективність

Гербицид Бетанал Эксперт поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин за впливу на широкий спектр бур’янів з відмінним захистом культурних рослин. Ця селективність ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз і утворення хімічних сполук, які відбуваються в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються.

Застосування

Однією із сильних сторін гербіциду Бетанал експерт є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Загальна максимальна норма впродовж сезону становить 3,0 л/га.

Оптимальною  і  найефективнішою  схемою  захисту посівів від бур’янів є триразова обробка в кількості 1,0 л/га (за одну обробку), якщо бур’яни перебувають в стадії сім’ядоль. При цьому стадія розвитку цукрових буряків не має значення.

Графік застосування

Слабкий початковий ріст і сильна реакція молодих рослин  цукрових  буряків  на  конкуренцію  з  боку  бур’янів потребують знищення бур’янів упродовж тривалого періоду. Застосування гербіциду бетанал® експерт для послідовної багаторазової обробки посівів після сходів гарантує тривалий контроль над бур’янами.

Рекомендується проводити до трьох обробок для контролю послідовних сходів бур’янів.

Першу  обробку  слід  проводити  у  фазі  сім’ядолей бур’янів. Другу й третю обробки слід проводити, коли наступні сходи бур’янів будуть у фазі сім’ядолей.

В разі запізнення внесення на полях, засмічених такими бур’янами, як гірчаки, рекомендується додавати до бакового розчину препарат-партнер. Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробки за сезон.

Сумісність

Для адаптації способів обробки посівів до конкретних місцевих умов за поєднання обробки гербіцидами з іншими заходами захисту посівів цукрових буряків гербіцид бетанал® експерт можна змішувати з іншими засобами захисту рослин.

Додавати прилипач не потрібно, бо препарат уже має в своєму складі олію, що забезпечує оптимальне покриття листя розчином.

Переваги

» Контроль  широкого  спектру  бур’янів,  зокрема   найпроблемніших   на   цукрових   буряках (таких як лобода, щириця, гірчаки, всі хрестоцвіті).

» Повна відсутність кристалізації препарату і випадання в осад.

» Можливість  використання  бакових  сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних завдань боротьби проти бур’янів на конкретному полі.

» Зручність зберігання та застосування; простота приготування робочого розчину і внесення препарату.

» Гнучкість у застосуванні, виборі часу і кількості обробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.

» Відповідність високим екологічним стандартам.

Гербицид Бетанал Эксперт купить в Украине от производителя Bayer (Австрия)