Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Тилт 250 EC
Четверг, 13 Дек 2018

Фунгицид Тилт 250 EC


Фунгицид Тилт 250 ECПроизводитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л.

Цену на фунгицид Тилт 250 EC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Тилт 250 EC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Захист посівів зернових колосових культур від комплексу хвороб листя, забезпечує стабільний урожай та якість зерна.

Вміст діючої речовини:

250 г/л пропіконазолу

Хімічна група:

Триазоли

Класифікація ВООЗ:

3 (малотоксичний)

Препаративна форма:

Концентрат емульсії

Переваги

  • Багаторічний успішний досвід застосування як базового фунгіциду на пшениці, ячмені та рисі
  • Найоптимальніший ефективний фунгіцид у боротьбі проти плямистостей ячменю
  • Висока системність та тривалий ефект

Витрати та строки застосування фунгицид Тилт

Культура

Спектр дії

Фаза внесення

Норма
внесення,
л/га

кратність
обробок/
Строк
очікування

Пшениця

Борошниста роса, бура,
стеблова та жовта іржа,
гельмінтоспоріозна плямистість,
септоріоз, сітчаста плямистість

Обприскування в
період вегетації

0,5

2/30

Ячмінь

Борошниста роса, іржа, сітчаста
плямистість

0,5

2/30

Рис

Пірикуляріоз

0,5

2/30

Ріпак озимий

Інгібування росту листя та
підвищення стійкості до
екстремальних умов

Обприскування в фазі, 5 листків

0,5

2/30

Спосіб використання фунгицид Тилт: Можна застосовувати будь-яке обладнання для наземного обприскування. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Оптимальні години для проведення захисних робіт з 6 по 9 ранку або з 7 по 9 вечора в безвітряну суху погоду при температурі не більше 25°С.

Механізм дії: Пропіконазол поглинається асимілюючими частинами рослини, більша його частина поглинається на протязі 1 години. Він переміщується по ксилемі акропетально (знизу до верхівки). Це системне переміщення сприяє доброму розповсюдженню активної речовини в рослинній тканині і перешкоджає його змиванню. Пропіконазол діє на грибковий патоген всередині рослини на стадії утворення першої гаусторії. Він зупиняє розвиток грибів, перешкоджає біосинтезу стеролів кліткових мембран, і, використовуючи більш точну класифікацію, належить до класу ІДМ- фунгіцидів (інгібітор деметилювання).

Фітотоксичність: За умов дотримання рекомендацій фунгицид Тилт добре переноситься всіма культурами.

Сумісність з іншими препаратами: Препарат сумісний в бакових сумішах з більшістю інсектицидів (Карате, Карате Зеон, Актара та інші), фунгіцидів, гербіцидів, що мають ті ж самі строки використання. Однак, у кожному конкретному випадку препарати слід перевіряти на сумісність.

Приготування та норми витрати робочого розчину: Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Фунгицид Тилт 250 ЕС, к.е. застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити бак обприскувача на 1/10 або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількість Тилт 250 ЕС, к.е. і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Пусті каністри тричі промити водою, яку додати до робочого розчину. Продовжувати перемішування робочого розчину під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Норма витрати робочої рідини 250-300 л/га. Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.

Фунгицид Тилт купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария)