Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Ширлан 500 SC
Четверг, 13 Дек 2018

Фунгицид Ширлан 500 SC


Фунгицид Ширалан 500 SCПроизводитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л; 1л.

Цену на фунгицид Ширалан 500 SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Ширалан 500 SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Нове покоління хімічних сполук для захисту овочів від хвороб

Переваги

  • Зупиняє проростання спор та зооспор, появу апресоріїв, ріст гіфів гриба, а також спороутворення
  • Широкий спектр активності: захист як рослини, так і бульб на зберіганні
  • Відмінний елемент антирезистентних рішень
  • Тривала дія, що не залежить від погодних умов: надійний
  • захист проти хвороб навіть за несприятливих погодних умов

Культура

Спектр дії

Фаза внесення

Норма витрати препарату, кг/га

Кратність
обробок/
Строк
очікування

Цибуля

Пероноспороз

Обприскування в період
вегетації

0,4

3/10

Томати

Альтернаріоз, фітофтороз

0,3-0,4

4/10

Картопля

Альтернаріоз, фітофтороз

0,3-0,4

4/7

Призначення: фунгицид Ширлан 500 SС, к.с. - контактний фунгіцид широкого спектру з вираженою захисною дією. Ефективний проти фітофторозу, альтернаріозу та деяких інших хвороб картоплі та томатів при профілактичному внесенні.

Механізм дії: фунгицид Ширлан 500 SС, к.с. попереджує проростання спор, інгібує їх рухливість та спороутворення, зупиняє поширення зооспорангії, попереджуючи вихід зооспор і зараження рослини.

Період захисної дії: Від 7 до 14 днів залежно від погодних умов і прийнятої в господарстві технології вирощування.

Строки внесення: обприскування фунгіцидом Ширлан 500 SС, к.с. потрібно проводити профілактично. Починайте обробку за сприятливих умов для розповсюдження хвороби.
Фітотоксичність: При застосуванні препарату Ширлан 500 SС, к.с. згіднорекомендацій компанії не виникає ризику фітотоксичності.

Рекомендації щодо використання: Чистоту баку, магістральних трубопроводів і наконечники, а також робочий стан обприскувача проводять до початку захисних робіт. Потім визначають кількість та рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої суміші на 1 га. Обприскування проводиться у ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Використовуйте фунгицид Ширлан 500 SС, к.с. профілактично! Починайте обробку за сприятливих для розвитку і розповсюдження хвороб умов, але до інфікування культури. При необхідності обробки повторюють з інтервалом 7-14 днів. Якщо культура вже інфікована, першу обробку рекомендується проводити лікувальним фунгіцидом. Для досягнення максимального ефекту слід відкалібрувати обприскувач на дрібний і середній розпил. Норма витрати робочого розчину повинна бути достатньою для повного змочування всієї листової поверхні. Збільшуйте норму витрати робочого розчину в залежності від площі листової поверхні культури, що обробляється. Не допускати стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні! Норма витрати робочого розчину залежить від культури та наявності сприятливих розвитку та розповсюдженню інфекції факторів. Застосовуйте більш високі норми препарату Ширлан 500 SС, к.с. і зменшіть інтервали між обробками при інтенсивному рості культури (для захисту молодих листків та пагонів) й за умов сприятливих для розвитку патогену. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач.

Сумісність: Ширлан 500 SС, к.с. сумісний із більшістю пестицидів , за винятком препаратів з лужною реакцією (сірчане вапно, мідь). Однак, в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність. Бакові суміші з гербіцидами не рекомендовані через неспівпадання строків їх застосування. Не змішуйте між собою концентровані препаративні форми! Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтесь з інформацією на тарних етикетках препаратів компонентів бакової суіші, переконайтесь, що строки їх використання співпадають. У разі сумнівів необхідно проконсультуватися на найближчій станції захисту рослин або у представника компанії Сингента.

Приготування робочої суміші: Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. При безперервному перемішуванні додати розраховану і відміряну кількість препарату в бак обприскувача, який наполовину заповнений чистою водою. Не припиняти перемішування робочого розчину в процесі обробки. При застосуванні препарату Ширлан 500 SС к.с. у баковій суміші з іншими пестицидами додавайте препарати в бак обприскувача в такій послідовності: ЗП ВДГ Ширлан 500 SС к.с. КЕ. Кожний наступний компонент додавати після повного розчинення попереднього. Робочий розчин потрібно використовувати в день приготування.

Фунгицид Ширлан купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария)