Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Ридомил Голд MZ 68 WG
Вторник, 22 Янв 2019

Фунгицид Ридомил Голд MZ 68 WG


Фунгицид Ридомил Голд MZ 68 WGПроизводитель Syngenta.
Упаковка: 1кг; 5кг.

Цену на фунгицид Ридомил Голд MZ 68 WG, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Ридомил Голд MZ 68 WG  Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Комбінований фунгіцид контактної та системної дії для боротьби з хворобами картоплі, томатів, огірків, винограду, цибулі, ріпаку, хмелю

Діюча речовина:

640 г/кг манкоцебу; 40 г/кг металаксилу-М

Хімічна група:

Феніламіди/дітіокарбамати

Класифікація ВООЗ:

ІII клас (малотоксичні)

Препаративна форма:

Вододисперсні гранули

Переваги

  • Найбільш біологічно ефективна комбінація системного і контактного фунгіцидів: надійний захист проти хвороб навіть за несприятливих погодних умов
  • Має профілактичну та лікувальну дію
  • Захист нового приросту та бульб
  • Препарат має контактно-системну дію

Культура

Спектр дії

Фаза внесення Обприскування в період вегетації

Норма ви­трати пре­парату, кг/га

Кратність
обробок/
Строк
очікування

Виноград

Мілдью, чорна плямистість

Обприскування в період вегетації

2,5

2-3/25-30

Картопля та овочі (томати, огірки)

Фітофтороз, пероноспороз,
альтернаріоз

2,5

2-3/10-14

Хміль

Несправжня борошниста роса

2,5

2-3/20

Ріпак озимий

Пероноспороз, альтернаріоз

2,5

2-3/30

Тютюн

Пероноспороз

2,5

3/14

Цибуля (крім «на перо»)

Несправжня борошниста роса

2,5

2-3/30

Механізм дії: фунгицид Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г. - комбінований фунгіцид системної та контактної дії.Металаксил-Мшвидко поглинається і переноситься в середині рослини, захищаючи нові стебла та листя, що з’явилися після обприскування. Манкоцеб - контактний фунгіцид, що забезпечує на рослині захисну плівку.

Фітотоксичність: За умови дотримання рекомендацій фунгицид Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г. не фітотоксичний для культур. Інтервали між обробками: 10-14 днів. За наявності високого ризику розвитку хвороби використовувати інтервал 10 днів.

Строки внесення: Обприскування препаратом Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г. потрібно проводити превентивно, до початку роз-
повсюдження захворювання. Обприскування після ураження призводить до зменшення захисної дії. Не проводити більше трьох обприскувань препаратом Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г. за сезон. Наступні обприскування слід проводити фунгіцидами з інши механізмом дії через 7-10 днів після останньої обробки препаратом Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г. Першу обробку фунгицидом Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г. потрібно проводити до початку розвитку хвороби, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків в рядках; винограду - від закінчення цвітіння, але не пізніше початку визрівання. Останнє обприскування слід проводити до припинення активного росту стебла, тобто відразу після закінчення цвітіння картоплі, томатів та огірків. Не слід проводити обприскування за 2-3 години перед дощем.

Норма витрати: Норма витрати робочої суміші для картоплі, овочевих культур та ріпаку становить 300-400 л/га, для тютюну: 400 л/га, для винограду: 400-600 л/га, для хмелю: 1000-2000 л/га.

Заходи безпеки:
З метою запобігання отруєнь при роботі з фунгицидом Ридомил Голд МЦ 68 WG в.г., а також накопичення препарату в продуктах харчування, кормах, забруднення водойм, повітря та ґрунтів населених пунктів, необхідно суворо дотримуватися всіх застережних заходів, що передбачені Державними санітарними правилами та нормами ”Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві” ДСП 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998.

Приготування робочої суміші: Ретельно перевірити чистоту бака. Потім визначити кількість та рівномірність подачі води через наконечники і порівняти з розрахунковими даними по витраті робочої суміші на 1 га (хвилинний спосіб калібрування). Бак обприскувача заповнити до половини чистою водою і ввімкнути режим розмішування. Відміряти необхідну кількість препарату та засипати в бак. Продовжуючи перемішування, додати решту води. Ретельно перемішувати суміш перед та під час обприскування. Щоденно по закінченню обприскування ретельно промити бак чистою водою.

Фунгицид купить Ридомил Голд в Украине от компании Syngenta (Швейцария).