Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Квадрис ТОП 325 SC
Вторник, 22 Янв 2019

Фунгицид Квадрис ТОП 325 SC


Фунгицид Квадрис ТОП 325 SC. Производитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на фунгицид Квадрис ТОП 325 SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид фунгицид Квадрис ТОП 325 SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Найвищий рівень захисту проти альтернаріозу томатів та картоплі

Діюча речовина:

200 г/л азоксістробіну; 125 г/л дифеноконазолу

Хімічна група:

Стробілурини, триазоли

Класифікація ВООЗ:

ІII клас (малотоксичні)

Препаративна форма:

Концентрат суспензії

Переваги

- Посилена дія проти альтернаріозу

- Тривала захисна та найпотужніша лікувальна дія

- Має високий превентивний рівень захисту проти фітофторозу

- Зниження впливу негативних стресових факторів на рослину

- Оптимальне антирезистентне рішення

Норми витрати препарату

Культура

Об’єкт, проти якого
обробляється

Норма витрати препарату,л/т

Спосіб, час обробок, обмеження

Строк останньої обробки, днів

Макс. Кратність обробок

Томати

Фітофтороз,
альтернаріоз,
септоріоз

0,75-1,0

Обприскування в період вегетації

14

3

Картопля

Фітофтороз,
альтернаріоз

0,75-1,0

Обприскування в період
вегетації

14

3

Спосіб використання: можна застосовувати з використанням будь-якого обладнання для наземного обприскування. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Оптимальні години для проведення захисних

Призначення: Фунгицид Квадрис Топ - фунгіцид, системно-контактний препарат широкого спектру дії з профілактичними та лікувальними  властивостями для застосування на томатах та картоплі. Може бути рекомендований для застосування в інтегрованих системах захисту. При дотриманні рекомендацій добре переноситься культурами. 
Обмеження: не застосовувати на яблуні, уникати зносу на культури.

Вимоги щодо зберігання та перевезення препарату: Перевозити спеціальним транспортом в заводській упаковці. Зберігати в заводській упаковці в зачиненому, добре вентильованому, захищеному від сонця та вологи приміщенні, що відповідає санітарним вимогам, окремо від харчових продуктів і кормів. Виключити доступ до препарату дітей, сторонніх осіб та тварин (Державні санітарні правила та норми ”Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві”, ДСП 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998). Уникати температури нижче -10°С та вище +35°С.

Сумісність з іншими препаратами: сумісний з багатьма пестицидами різної дії, якщо час застосування співпадає. У разі використання препарату Квадріс Топ 325 SС к.с. у баковій суміші до води в баку обприскувача спочатку додається фунгицид Квадрис Топ., а потім другий продукт. В кожному конкретному випадку в разі сумнівів необхідне проведення перевірки на фізичну сумісність.

Приготування та норми витрати робочого розчину: Приготування робочого розчину слід робити на спеціально обладнаному місці. Фунгицид Квадрис Топ застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити бак обприскувача на 1/10 або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількість Квадрис Топ і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Продовжувати перемішування під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Об’єм робочого розчину: 300-400 л на гектар. Робочий розчинповинен бути використаний  протягом 24 годин після приготування.

Фунгицид Квадрис Топ купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария).