Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Квадрис 250 SC
Вторник, 22 Янв 2019

Фунгицид Квадрис 250 SC


Фунгицид Квадрис 250 SC. Производитель Syngenta.
Упаковка 1л

Цену на фунгицид Квадрис 250 SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Квадрис 250 SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».
Инструкция и применение

Системний фунгицид Квадрис широкого спектра дії для захисту винограду, овочів та хмелю від комплексу хвороб.

Діюча речовина:

250 г/л азоксістробіну

Хімічна група:

Стробілурини

Класифікація ВООЗ:

ІII клас (малотоксичні)

Препаративна форма:

Концентрат суспензії

Переваги: Ефективний проти 4 класів грибів Ascomycetes, Basidiomycetes, Deuteromycetes, Oomycetes. Новий унікальний механізм дії забезпечує відсутність перехресної стійкості патогенів. Знищує як гіфи, так і спори гриба. Фунгицид Квадрис безпечний для рослин, споживачів та довкілля (строки очікування для овочів становлять лише 5 днів).

Фунгицид Квадрис инструкция

Спосіб використання: Фунгицид Квадрис можна застосовувати будь-яке обладнання для наземного обприскування. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Рекомендується проводити три обробки фунгицидом Квадрис 250 SC, к.с. за сезон, але не більше двох обробок поспіль. Для попередження виникнення резистентності необхідне почергове використання з іншими препаратами в системі захисту, що мають інший механізм дії, наприклад фунгицид Ридомил Голд МЦ 68 WG, в.г. Рекомендується дотримуватися концентрації робочого розчину не менше 0,1% на винограді та 0,2% на овочевих культурах. Механізм дії: Пригнічує проростання спор та ріст гіфів грибів. Найкращий ефект досягається при застосуванні до початку розвитку хвороби або на її початковій стадії. Діюча речовина має трансламінарну та системну активність.Переносимість культурою: За умов дотримання рекомендацій препарат не фітотоксичний для зареєстрованих культур, але фітотоксичний для деяких сортів яблунь. Тому при використанні одного обприскувача в саду та на виноградниках після роботи з препаратом Квадріс 250 SC, к.с. необхідно ретельно промити бак, штанги та форсунки обприскувача. Спектр дії: препарат Квадрис 250 SC, к.с. контролює широкий спектр хвороб, що викликаються чотирма основними класами грибів Сумісність: Здебільшого спостерігається хороша сумісність з іншими препаратами, що застосовуються на культурах. Випадки несумісності невідомі. В разі сумнівів перед використанням провести тест на сумісність. Приготування робочого розчину: Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Препарат Квадріс 250 SC, к.с. застосовується у вигляді водного розчину. Необхідно пересвідчитись, що обладнання для обприскування в чистому, не забрудненому стані. Ретельно розрахуйте необхідний об’єм робочого розчину. Заповнити бак обприскувача на 1/10 або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількість фунгицид Квадрис 250 SC, к.с. і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Пусті каністри тричі промити водою, яку додати до робочого розчину. Продовжувати перемішування робочого розчину під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.

Фунгицид Квадрис купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария).