Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Импакт Т
Понедельник, 17 Дек 2018

Фунгицид Импакт Т


Фунгицид Импакт Т, К.С. Производитель Cheminova.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л.

Цену на фунгицид Импакт Т, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Импакт Т Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Cheminova».

Инструкция и применение

Діючі речовини:

Флутриафол _ 75 г/л,
тебуконазол _ 225 г/л

Препаративна форма:

Концентрат суспензії

Відсутність фіксованих сівозмін поряд з нестабільністю природно-кліматичних умов призводять до зростання патогенних факторів, що негативно впливають на розвиток культур. Такі умови вимагають від аграріїв більшої винахідливості у боротьбі зі шкодочинними мікроорганізмами. І саме для таких ситуацій, а також в якості приоритетного препарату для захисту нових культур, компанія Кемінова АС розробила новітній високоефективний двокомпонентний фунгицид Импакт Т.
Фунгицид Импакт Т вдало поєднує дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Завдяки цьому препарат здатний забезпечити найбільш ефективний захист культури.

Використання Импакт Т на ріпаку восени:

Використання фунгицида Импакт Т на посівах ріпаку не тільки регулює його розвиток восени, а й гарантує повний контроль над найбільш поширеними і шкодо чинними хворобами такими як альтернаріоз, циліндроспороз та чорна ніжка.
- При використанні на ріпаку восени Импакт Т, к.с. стримує переростання рослин. В той же час, на біохімічному рівні препарат прискорює процес фотосинтезу, що забезпечує максимальне нагромадження пластичних речовин та утворення генеративних органів.
-Препарат позитивно впливає на формування міцної кореневоі системи, завдяки чому поліпшується   живлення рослини та зростає її морозостійкість.
- При використанні Импакту Т восени досягається довготривалий захист ріпаку від хвороб. Період захисної дії фунгіциду може сягати 18 тижнів та запобігає розвитку хвороб в найбільш критичний для рослини період.
- Фунгіцид слід вносити на стадії 4-6 справжніх лістків ріпаку

Використання Импакт Т на ріпаку навесні:
Препарат прискорює процеси обміну речовин та фотосинтезу в рослині, швидко лікуєїї наявні хвороби, а також захищає від патогенів протягом тривалого часу. Важливоюрисою Імпакту Т є збільшення енергії гілкування рослин ріпаку.

Використання Импакт Т восени на озимій пшениці:
Актуальним викликом для агрономів єшвидкий розвиток хвороб пшениці восінньо-зимовий період. Властивості Импакту Т дають надійний захист посівів уцих складних непрогнозованих умовах, забезпечуючи:

● Знищення та попередження найбільш важковикорінюваних хвороб пшениці (фузаріозів, септоріозів, іржастих, борошнистої роси тощо);
● Внесений в міжряддя на початку кущіння, фунгицид Импакт Т, к.с. має унікальну здатність негайно вбиратися кореневою системоюпроростків і одразу розповсюджуватись по всіх тканинах рослини, захищаючи її віднайбільш небезпечних хвороб протягом усього періоду вегетації. Період захисної дії препарату може сягати 18 тижнів!

Використання Импакт Т у другій половині вегетациії:

● Подвійна дія на іржасті хвороби та фузаріоз колосу.

● Використання перед цвітінням пшениці ефективно контролює хвороби колосу, що гарантує високий урожай зерна та посівні якості насіння.
● Підвищується імунітет рослин, що поліпшує їх стійкість до критичних температурта сприяє економній витраті вологи рослинами.
● Стримування процесу старіння - такзваний "зелений ефект". Наслідком цього є укріплення рослини і подовження фотосинтетичного періоду, що, в своючергу, призводить до збільшення врожаю упорівнянні з рослинами, що необроблялись.
● Відмінна лікувальна та довготривалапрофілактична дія забезпечують потужний захист рослин від хвороб під часформування врожаю.

У всьому світі суміші триазолів поступовостають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників борошнистої роси та септоріозу.

Переваги

● найкраща ефективність препарату відзначається під час обприскування рослин в період активного росту за перших ознак прояву хвороб;
● може використовуватись з іншими групами пестицидів, а також з рідкими листовими та водними розчинами сухих мінеральних добрив, які вносяться у рядки як листове та ґрунтове підживлення,за умови обов'язкового тестування суміші перед внесенням;
● можливе засвоєння препарату рослинами через кореневу систему у випадку використання одночасно з крапельним зрошенням (іригація).

Рекомендації до застосування

Рекомендації щодо використання

Культура

Норма витрати, л/га

Шкодочинний об'єкт

Спосіб обробки

Озима пшениця

0,6-1,0

Борошниста роса, іржа. септоріоз, піренофороз, фузаріоз, альтернаріоз колоса

Обприскування у період вегетації

Ріпак

0,6-1,0

Фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз

Обприскування у період вегетації

Фунгицид Импакт Т купить в Укарине от компании Cheminova (Дания).