Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Хорус 75 WG
Среда, 12 Дек 2018

Фунгицид Хорус 75 WG


Фунгицид Хорус 75 WGПроизводитель Syngenta.
Упаковка: 1 кг.

Цену на фунгицид Хорус 75 WG, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Хорус 75 WG Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Високоефективний системний фунгицид Хорус із унікальним механізмом дії проти парші, борошнистої роси, моніліозу на плодових культурах

Вміст діючої речовини:

750 г/кг ципродинілу

Хімічна група:

Анілінопіримідини

Класифікація ВООЗ:

3 (малотоксичний)

Препаративна форма:

Вододисперсні гранули

Переваги

● Новий клас фунгіцидів

● Високоефективний захист при високому та різноманітному інфекційному навантаженні та за низьких температур

● Захисна та викорінююча дія

● Діє проти зимуючих стадій збудників хвороб

● Не змивається дощем після обробки

● Покращення якості продукції, подовження зберігання

Норми витрати препарату

Культура

Спектр дії

Фаза внесення

Норма витрати препарату, кг/га

Кратність
обробок/
Строк
очікування

Яблуня

Парша, борошниста роса
Моніліоз

Обприскування в період
вегетації

0,2
0,25

4/30

Груша

Парша
Моніліоз

0,2
0,25-0,3

4/30

Слива

Моніліоз, клястероспоріоз

0,2-0,3

4/30

Вишня

Моніліоз, коккомікоз,
клястероспоріоз

0,25-0,3

3/30

Черешня

Моніліоз, клястероспоріоз

0,25-0,3

3/30

Персик

Моніліоз, кучерявість листя,
клястероспоріоз

0,2-0,3

4/30

Абрикос

Моніліоз, клястероспоріоз

0,2-0,3

3/30

Виноградники

Мілдью, оїдіум, сіра гниль

0,5-0,7

3/7

Суниці

Борошниста роса, біла і бура
плямистості, сіра гниль

Обприскування в період
вегетації до цвітіння

0,7

1/7

Соняшник

Сіра гниль

Обприскування в період
вегетації

0,75

1/Не вста -
новлюється

Газонні трави

Плямистості листя


Обприскування в період
вегетації

0,6

2/Не вста новлюється

Спосіб використання.

Технологічне обладнання: Для обробки зерняткових і кісточкових культур рекомендуються тракторні обприскувачі. Обладнаннядля обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину і рівномірності його розподілу. Відрегулюйте напрямок струменю повітря на культуру за допомогою дросельних засувок. Обробку дерев проводити з обох сторін. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно до розміру дерев, тобто від 300 до 1000 л/га. Слід застосовувати наконечники з пустотілим конусом розпилу або наконечники з пласким факелом розпилу, оснащені відповідними фільтрами. Тиск повітря: 2 - 5 бар.

Механізм дії: Ципродиніл інгібує біосинтез амінокислот. Ципродиніл впливає на життєвий цикл грибів головним чином протягом процесу проникнення і росту міцелію в рослинних тканинах. фйнгицид Хорус 75 WG, в.г. добре і швидко поглинається листям і характеризується гарним акропетальним і трансламінарним переміщенням. Базипетального переміщення не спостерігалось.

Спектр активності: Ципродиніл високоефективний проти патогенів з класів Ascomycetes, Deuteromycetes, а також проти деяких видів грибів із класу Basidiomycetes

Переносимість культурою: Для надійної ефективності проти парші, борошнистої роси, моніліозу та клястероспоріозу не проводити обробки при температурі вище +25°С. Фунгицид Хорус 75 WG, в.г. показує надзвичайно високу ефективність за низьких температур від +5°С до +10°С. Не проводити обприскування менш ніж за дві години перед дощем. За умов дотримання рекомендацій Хорус 75 WG, в.г. не фітотоксичний для культур.

Сумісність: Здебільшого спостерігається хороша сумісність з іншими фунгіцидами, що застосовуються на зерняткових і кісточкових. Перед використанням провести тест на сумісність.

Приготування та норми витрати робочого розчину: Пересвідчитися, що обладнання для обприскування в чистому, не забрудненому стані. Ретельно розрахувати необхідний об’єм робочого розчину, щоб по закінченні обробки в баці обприскувача не було ніяких його залишків. Заповнити бак обприскувача чистою водою на 1/3 його об’єму, почати розмішування, додати розраховану кількість препарату і доливати воду, продовжуючи розмішування. Для підтримання однорідності суспензії не припиняти розмішування до закінчення обробки.
Якщо Хорус 75 WG, в.г. змішують в баці обприскувача з іншими препаратами, то першим в заповнений водою бак обприскувача засипають Хорус 75 WG, в.г., а потім інші препарати. Якщо ці препарати запаковані в водорозчинні пакети, то спочатку занурюють у воду ці пакети, а потім додають фунгицид Хорус 75 WG, в.г.

Фунгицид Хорус купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария).