Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Амистар Трио 255 EC
Вторник, 22 Янв 2019

Фунгицид Амистар Трио 255 EC


Фунгицид Амистар Трио 255 EC. Производитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л

Цену на фунгицид Амистар Трио 255 ЕС, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Амистар Трио 255 Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta».

Инструкция и применение

Сконцентрована сила дії трьох відомих фунгіцидів

Діюча речовина:

30 г/л ципроконазолу; 125 г/л пропіконазолу; 100 г/л азоксістробіну

Хімічна група:

триазоли

Класифікація ВООЗ:

ІII клас (малотоксичні)

Препаративна форма:

Концентрат емульсії

Переваги

Фунгицид Амистар Трио 255 EC надійно захищає рослину проти всього основного спектру хвороб з посиленою дією проти плямистостей листя та колосу;

Збалансована превентивна та лікувальна дія, яка забезпечує тривалий період захисту;

Завдяки унікальному фізіологічному впливу на рослину забезпечує додаткову врожайність та покращує її товарну та насіннєву якість;

Знижує негативний вплив стресових факторів;

Забезпечує тривалий період захисту.

Норми витрати препарату

Культура

Хвороба

Норма
витрати,
л/га


Строки
внесення 

Максимальна
кратність/
строк

очікування,

(дні)

Пшениця
озима

Борошниста роса,

іржа (види), с

епторіоз листя і
колоса,альтернаріоз,
фузаріоз колоса

1,0

Обприску-

вання
в період

вегетації

2/30

Ячмінь
ярий

Борошниста роса,

сітчаста,

темнобура,

смугаста

плямистості,

ринхоспоріоз,

рамуляріоз, іржа

1,0

2/30

Ячмінь
озимий

Борошниста роса,

гельмінтоспоріоз

1,2

2/30

Рис (у тому

числі
авіаметодом)

Пірикуляріоз,

ризоктоніоз,
гельмінтоспоріоз,

опік листка,

церкоспороз,

гниль листкових

піхв

1,2

Обприскування

в фазу кущіння,

появи прапорцевого

листка, 75% цвітіння

у рису

3/30

 

Механізм дії: Використання препарату Амистар Трио 255 EC, к.е. сприяє підвищенню врожайності та поліпшенню якості зерна шляхом активізації біологічних резервів рослини: підвищується ефективність використання вологи, призупиняється старіння рослини за рахунок пролонгації фотосинтезу (”озеленюючий ефект”), поліпшується азотний обмін.

Призначення: Фунгицид Амистар Трио 255 EC, к.е. - системний фунгіцид, призначений для захисту зернових колосових культур від комплексу хвороб. Фунгіцид має захисну та лікувальну дію.

Сумісність з іншими препаратами: Препарат сумісний з більшістю пестицидів (таких як Карате Зеон 050 CS мк.с., Актара 25 WG в.г.), що застосовуються на зернових культурах у ті ж самі строки. Однак в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, потрібно перевіряти на сумісність. Приготування робочої суміші: Чистоту баку, магістральних трубопроводів та форсунок, а також працездатність усього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Після цього визначають кількість і рівномірність постачання води через форсунки та порівнюють із розрахунковими даними по витратам робочого розчину на 1 га. Обприскування проводиться у ранкові або вечірні години у безвітряну погоду. Не допускати знесення препарату на сусідні культури. Після роботи з препаратом ретельно промити бак, штанги та форсунки обприскувача. Заповнити 1/4 баку обприскувача чистою водою і увімкнути режим розмішування. Додати розраховану і відміряну кількість препарату і продовжувати заповнювати бак обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте розмішування під час роботи для забезпечення однорідності робочої суміші. Якщо Фунгицид Амистар Трио 255 EC, к.е. використовується у баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача у наступній послідовності: ЗП ВДГ Амістар Тріо 255 EC, к.е. Робочий розчин повинен бути використаний в день його приготування.

Фунгицид Амистар Трио купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария)