Unit Agro - продажа гербицидов, фунгицидов, инсектицидов

Вы здесь: Главная » Каталог товаров » Фунгициды » Фунгицид Амистар Экстра 280 SC
Вторник, 22 Янв 2019

Фунгицид Амистар Экстра 280 SC


Фунгицид Амистар Экстра 280 SC. Производитель Syngenta.
Упаковка: пластиковые канистры емкостью 5л.

Цену на фунгицид Амистар Экстра 280 SC, наличие на складе, форму оплаты, сроки поставки и другую информацию уточняйте у наших специалистов. Также с ценой на фунгицид Амистар Екстра 280 SC Вы можете ознакомиться в разделе «Прайс-лист СЗР Syngenta ».

Инструкция и применение

Ефективний фунгіцид з грін-ефектом для багатьох культур

Діюча речовина:

80 г/л ципроконазолу; 200 г/л азоксістробіну

Хімічна група:

Стробілурини; триазоли

Класифікація ВООЗ:

ІII клас (малотоксичні)

Препаративна форма:

Концентрат суспензії

Переваги

● Надійно захищає рослину проти широкого спектру хвороб

● Посилена превентивна та швидка лікувальна дія

● Забезпечує подовження вегетації рослини, що збільшує врожайність до 30% за рахунок: - підвищення ефективності використання води; - покращення фотоасиміляції; - оптимізації азотного обміну; - пригнічення утворення етилену.

● Відмінна фотостабільність

● Забезпечує тривалий період захисту

● Висока стійкість до змивання опадами

Фунгицид Амистар Экстра применение

Призначення: Фунгицид Амистар Экстра 280 SC, к.с. - комбінований фунгіцид широкого спектру дії з системними властивостями для застосування на різних культурах. Препарат порушує життєвий цикл грибів, головним чином під час проростання спор, інфікування та росту грибів. В листі пересувається акропетально та трансламінарно. Завдяки високій системній активності ципроконазолу може застосовуватись профілактично та для лікування широкого спектру патогенів (септоріоз, борошниста роса, несправжня борошниста роса, іржа, плямистості, церкоспороз, ринхоспороз, альтернаріоз, склеротинія, сіра гниль,фузаріоз, сажкові хвороби та ін.). Використання препарату Амистар Экстра 280 SC, к.с. сприяє підвищенню врожайності та поліпшенню якості зерна шляхом активізації біологічних резервів рослини: підвищується ефективність використання вологи, призупиняється старіння рослини за рахунок пролонгації фотосинтезу (”озеленюючий ефект”), поліпшується азотний обмін. Може застосовуватись в інтегрованих системах захисту культур. При дотриманні рекомендацій добре переноситься культурами. Під час обробки уникати зносу на культуру.

Спосіб використання: Фунгицид Амистар Экстра 280 SC, к.с. можна застосовувати з використанням будь-якого обладнання для наземного обприскування, а також авіаметодом. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно з нормою и витрат на культурі. Оптимальнi години для проведення обприскування - з 6 по 9 ранку або з 7 по 9 вечора у безвітряну суху погоду при температурі не більше 25°С.

Сумісність з іншими препаратами: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, що застосовуються на зернових культурах у ті ж самі строки. Однак в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, потрібно перевіряти на сумісність.

Фунгицид Амистар Экстра 280 SC купить в Украине от производителя Syngenta (Швейцария).